ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГСайти і форуми пошуку роботи за кордоном

Сайти і форуми пошуку роботи за кордоном

Сьогодні, тисячі українців вже перебувають на роботі за кордоном в країнах ЄС. Статистика показує, що кількість громадян-заробітчан постійно зростає

Сьогодні, тисячі українців вже перебувають на роботі за кордоном в країнах ЄС. Статистика показує, що кількість громадян-заробітчан постійно зростає.

Причина такого відтоку зрозуміла – бажання отримувати більшу зарплату. Проте віднайти достойні пропозиції закордонних роботодавців проблематично. Ринок праці заполонили аферисти, ціль яких одна – виманити якомога більше грошей. Як не попастись на гачок зловмисникам?

Сайт пошуку роботи в Польщі – це один з варіантів, як підібрати собі пропозицію. Про переваги такого способу поговоримо сьогодні.

Для чого українці переїжджають на роботу за кордон?

Існує декілька варіантів:

 • більша заробітна плата;
 • можливість підібрати роботу по спеціальність, пропозиції якої відсутні на Україні;
 • планування переїзду на постійне місце проживання.

В більшості випадків переїзд пов'язаний з фінансовими питаннями. Закордонні роботодавці пропонують більшу плату за одну і ту ж роботу. На жаль, Україна поки що відстає від європейських країн за кількістю пропозицій і, звичайно - рівнем окладів.

 

 

Багато українських заробітчан планують переїзд в європейські країни сім'ями. Рівень життя, можливість навчання дітей в закордонних університетах і зарплати являються ключовими причинами таких рішень.

З метою полегшення українцям вибору були створені спеціалізовані форуми роботи за кордоном. Це місце, де мігранти можуть поділитися своїми враженнями від роботодавців. Такий спосіб комунікації дуже зручний оскільки дозволяє оцінити закордонну пропозицію заздалегідь, без ризику попастись на недобросовісну компанію.

Яка небезпека підстерігає громадян при виборі роботи?

Вибір роботодавця – серйозна задача. На ринку закордонної праці розвелась маса аферистів, які пропонують вигідну роботу в будь-якій точці Європи. Чим це загрожує клієнту:

 • змарнованим часом і фінансами;
 • реальною можливістю втратити свої документи;
 • примітивною роботою за кордоном або недобросовісним роботодавцем;
 • депортацією і навіть – арештом.

В погоні за яскравими пропозиціями та великим заробітком громадяни часто попадаються на гучні обіцянки. Аферисти, в кращому випадку, зникають після оплати їхніх послуг. В гіршій ситуації мігранти попадають за кордон, фактично без роботи і права там перебувати.

Вихід з таких ситуації – уважна перевірка агентств-рекрутів, а також роботодавців перед співпрацею. В цьому допоможуть сайти роботи в Польщі.

Які переваги подібних ресурсів

Плюси онлайн площадок:

 • всі актуальні пропозиції зібрані в одному місці, не потрібно їх шукати вручну;
 • економія часу і коштів;
 • клієнт бачить пропозиції роботодавця, а також відгуки про його діяльність від реальних працівників;
 • шанси натрапити на аферистів істотно менший.

Одна із важливих переваг – можливість побачити думку людей, які раніше стикалися з роботодавцем чи агентством. Сайти для пошуку роботи за кордоном пропонують списки топ пропозицій, схвальні відгуки про які набрали максимальні оцінки. Зручний сервіс, який допомагає побачити реальну ситуацію з тим чи іншим роботодавцем.

Інший варіант онлайн пошуку – форуми роботи за кордоном. На них мігранти безпосередньо діляться своїми враженнями від працевлаштування, а також можуть порадити новачкам безпечних роботодавців.

Якщо Ви тільки плануєте працевлаштування і не знаєте як знайти роботу за кордоном, форуми і сайти допоможуть знайти достойні варіанти.

 

 
 
Коментарі (0)