ГоловнаНовини ЖКГЖитлоЩо робити для припинення права власності на зруйноване житло після отримання житлового сертифіката?

Що робити для припинення права власності на зруйноване житло після отримання житлового сертифіката?

Для припинення права власності на зруйнований об'єкт нерухомості перед купівлею житла з використанням житлового сертифіката необхідно отримати в нотаріуса або в місцевому органі самоврядування виписку з Реєстру
Для припинення права власності на зруйнований об'єкт нерухомості перед купівлею житла з використанням житлового сертифіката необхідно отримати в нотаріуса або в місцевому органі самоврядування виписку з Реєстру пошкодженого та знищеного майна, про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, пише "Україна Комунальна".
 
"Це суттєво спростить процес реалізації житлових сертифікатів, адже після бронювання коштів за ними є 30 днів для припинення права власності на знищене житло та оформлення угоди купівлі-продажу. А за відгуками перших власників нового житла, саме припинення права власності потребувало найбільше часу та зусиль", - повідомляється у пресрелізі.
 
Витяг із реєстру потрібен лише у разі, якщо власник не отримав копію акта після обстеження об'єкта нерухомості.
 

Станом на сьогодні українці використали 813 сертифікатів на суму 1,7 млрд грн, ще 269 сімей забронювали кошти за сертифікатами, повідомилі в парламентському комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. 

 
Коментарі (0)