ГоловнаНовини ЖКГЖитлоШмигаль пообіцяв іпотеку під 5%

Шмигаль пообіцяв іпотеку під 5%

З березня 2021 заробить урядова програма «Доступна іпотека», яка спрощує доступ до кредитів і дає ставку 7%

 

З березня 2021 заробить урядова програма «Доступна іпотека», яка спрощує доступ до кредитів і дає ставку 7%

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував програму доступної іпотеки під 5% річних. За такими ставками житловий кредит можна буде взяти в другій половині 2021 року.

Про це він заявив в ході Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

«У нас є намір в першій половині 2 021 попрацювати і створити можливість фінансового лізингу та іпотеки під 5%», - заявив він.

Прем'єр повідомив, що Кабмін працює над цим разом з Національним банком України.

Шмигаль нагадав, з березня 2021 заробить урядова програма «Доступна іпотека», яка спрощує доступ до кредитів і дає ставку до 7%.

«Звичайно, для окремих категорій громадян ставку потрібно знижувати ще більше», - сказав він.

8-10 лютого минає Всеукраїнський форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді». Триденна подія стало майданчиком для діалогу про пандемію і її подолання. Захід проходить за участю президента Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Дениса Шмигаль, представників уряду, Верховної Ради за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я, UNICEF та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На форумі обговорюють плани уряду на 2021 по подоланню пандемії: заходи з відновлення економіки, допомоги вразливим верствам населення, адаптації освіти, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями.

Незважаючи на всесвітній масштаб пандемії, до форуму приєднуються топ представники Європейського Союзу як стратегічні партнери України в цьому питанні. Учасники заходу розглядають спільний план дій по вакцинації, діляться міжнародним досвідом боротьби з Covid-19 і досвідом його імплементації в Україні, а також обговорюють перспективи відкриття кордонів країн.

 

 

 
Коментарі (0)