ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в електроенергетиці станом на ранок 3 лютого

Ситуація в електроенергетиці станом на ранок 3 лютого

Споживання електроенергії зросло через хмарну погоду майже у всіх регіонах та низьку продуктивність побутових СЕС
Споживання електроенергії зросло через хмарну погоду майже у всіх регіонах та низьку продуктивність побутових СЕС, повідомила пресслужба Укренерго.
 
Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають
 
Стежте за повідомленнями на сторінках обленерго вашого регіону
 
СПОЖИВАННЯ
 
Рівень споживання електроенергії був на 2% вищим, ніж попереднього дня.
Причина – хмарна погода у більшості регіонів, що зумовило зниження ефективності роботи побутових СЕС. 
 
Добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 2,7% нижчим, ніж максимум попереднього дня.
 
Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. 
 
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
 
Коментарі (0)