ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в енергетиці станом на ранок 29 листопада

Ситуація в енергетиці станом на ранок 29 листопада

Дефіциту електроенергії в енергосистемі не зафіксовано і не передбачається на поточну добу. Генерації електроенергії достатньо для потреб споживачів.
Дефіциту електроенергії в енергосистемі не зафіксовано і не передбачається на поточну добу. Генерації електроенергії достатньо для потреб споживачів.
 
В аварійний короткостроковий ремонт виведено 1 блок ТЕС, про це повідомила пресслужба Міненерго, пише "Україна Комунальна".
 
Під час негоди на Одещині для недопущення перевантаження повітряної лінії застосовувалося обмеження виробітку електроенергії на одній з вітрових електростанцій. 
 
Зазначені ситуації не вплинули на стабільність електропостачання - електроенергії, виробленої усіма генераціями, достатньо для покриття. 
 
Обмеження електроенергії не застосовується в жодній з областей. Усі відключення пов’язані з негодою, технічними причинами та бойовими діями.
Ситуація контрольована. Енергосистема збалансована. 
 
СТАН МЕРЕЖ
 
Заживлено 2 лінії НЕК «Укренерго» 330 кВ в Одеській області, які були відключені внаслідок несприятливих погодних умов. Роботи з відновлення мережі тривають. Також введено в роботу лінію 330 кВ однієї з ТЕС. 
 
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ 
 
Заживлено три шахти, які було пошкоджено внаслідок обстрілів (було заблоковано більше 70 шахтарів). Робітники виведені на поверхню. 
 
Обстріляна громада в Харківській області, ведеться обстеження мереж. 
 
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС 
 
Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС залишається на рівні 15,67 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції. 
 
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ 
 

Імпорт за минулу добу склав 716 МВт*год, експорт не здійснювався. 

 
Коментарі (0)