ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в енергосистемі станом на ранок 10 червня

Ситуація в енергосистемі станом на ранок 10 червня

Завдяки злагодженій роботі енергетиків та зниженню навантаження через зменшення споживання обмеження були скасовані в всіх регіонах.
Минулої доби обмеження споживачів застосовувалися в меншому обсязі, ніж прогнозувалося; через негоду знеструмлено 16 населених пунктів.
 
Завдяки злагодженій роботі енергетиків та зниженню навантаження через зменшення споживання обмеження були скасовані в всіх регіонах.
 
У денні години Україна на запит польської сторони отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.
 
За прогнозом сьогодні застосування обмежень не передбачається.
 
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
 
На Дніпропетровщині енергетики повернули світло понад 26 тисячам родин, які напередодні знеструмлювалися через ворожі обстріли.
 
У Чернігівській області внаслідок двох ворожих обстрілів було знеструмлено 1988 абонентів у 20 населених пунктах Новгород-Сіверського району.
 
На Донеччині через бойові дії відключалась повітряна лінія оператора системи розподілу. Споживачі не знеструмлювалися.
 
У Харківській області внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено газопроводи в одному з населених пунктів Харківського району. Без газопостачання залишились 125 абонентів.
 
СТАН МЕРЕЖ
 
Минулої доби вдень у східному регіоні з технологічних причин відключалась високовольтна повітряна лінія. При цьому від енергосистеми України тимчасово відключалось енергогенеруюче підприємство – без втрати живлення власних потреб. Причини відключення з’ясовуються.
 
НАСЛІДКИ НЕГОДИ
 
Через негоду на ранок залишалися знеструмленими 16 населених пунктів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській та Запорізькій областях.
 
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ
 

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – понад 26 000 МВт*год. Експорту не передбачається. 

 
Коментарі (0)