ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в енергосистемі станом на ранок 12 червня

Ситуація в енергосистемі станом на ранок 12 червня

Попередньо поточної доби застосування графіків погодинних відключень планується з 15:00 до 23:00. Однак цілком можливо, що період відключення може бути переглянутий.
Попередньо поточної доби застосування графіків погодинних відключень планується з 15:00 до 23:00. Однак цілком можливо, що період відключення може бути переглянутий. 
 
Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80% електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.
 
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
 
У Харківській області внаслідок ворожого обстрілу відключилась повітряна лінія обленерго. В результаті знеструмились підстанції та приєднані до них побутові споживачі.
 
На Донеччині вночі внаслідок обстрілу території одного з енергетичних підприємств відключилися повітряні лінії обленерго. Внаслідок цього знижувалось виробництво електроенергії на місцевій вітроелектростанції.
 
СТАН МЕРЕЖ
 
У Київській області з технологічних причин відключилась повітряна лінія обленерго. В результаті повністю знеструмились низка підстанцій у Київській та Житомирській областях, а також приєднані до них побутові споживачі. Всіх заживлено.
 
НАСЛІДКИ НЕГОДИ
 
Через негоду знеструмлено близько 41 тисячі абонентів у 125 населених пунктах у Київській, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській та Черкаській областях. Тривають відновлювальні роботи.
 
У Житомирській області внаслідок падіння дерева під час грози пошкоджено газопровід низького тиску, є відключені від газопостачання споживачі. 
 
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
 
Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 15,19 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
 
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ
 

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 27 865 МВт*год. Експорту не передбачається. 

 
Коментарі (0)