ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в енергосистемі станом на ранок 13 червня

Ситуація в енергосистемі станом на ранок 13 червня

Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.
Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.
 
НАСЛІДКИ НЕГОДИ
 
Через негоду було знеструмлено 237 населених пунктів. Зокрема, 117 – у Київській області, 46 – у Чернігівській, 42 – у Хмельницькій, 14 – у Черкаській, 13 – у Житомирській, та 5 – у Сумській області. Тривають відновлювальні роботи.
 
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
 
У Херсонській області під час повітряної тривоги одночасно відключались дві повітряні лінії. Знеструмлювалися споживачі у Херсоні та області. Всіх заживили.
 
Також на Херсонщині під час огляду підстанції виявлено пошкодження обладнання та адмінбудівлі через обстріл.
 
На Харківщині через ворожі обстріли відключено від газопостачання 112 споживачів, у Донецькій – 120 споживачів.
 
Ворог атакував дронами підстанцію обленерго на прикордонній території Сумщини, внаслідок цього знеструмлено 1016 абонентів у 14 населених пунктах.
 
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 
Вчора ввечері на Сумщині під час ремонтних робіт 52-річний електромонтер «Укрзалізниці» зазнав ураження струмом, коли наблизився на небезпечну відстань до обірваного проводу. Його в свідомості доставлено швидкою до лікарні.
 
СТАН МЕРЕЖ
 
Зранку у м. Київ відключилась кабельна лінія. Без електропостачання залишилися 114 установ та 115 житлових будинків у центральній частині столиці.
 
У західному регіоні внаслідок пошкодження, що сталося під час грози на території Угорщини, відключалась високовольтна повітряна лінія. Її вивели в аварійний ремонт та до вечора включили в роботу.
 
У Київській області відключалась високовольтна повітряна лінія. Впродовж кількох годин її включили в роботу. Причина відключення – коротке замикання на території Білорусі.
 
На Закарпатті короткочасно вимикалась повітряна лінія обленерго. В результаті знеструмлювалися кілька підстанцій, до яких приєднані побутові споживачі та залізниця (були збої в русі потягів). Усіх споживачів заживили.
 
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
 
Рівень води у ставку-охолоджувачі незначною мірою знизився і становить 15,18 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
 
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ
 
На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 29 796 МВт*год. Експорту не передбачається.
 
Коментарі (0)