ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в енергосистемі станом на ранок 21 червня

Ситуація в енергосистемі станом на ранок 21 червня

Через дефіцит в енергосистемі, який є наслідком масованих російських атак, застосовуються графіки погодинних відключень. У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.
Через дефіцит в енергосистемі, який є наслідком масованих російських атак, застосовуються графіки погодинних відключень. У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.
 
Нагадуємо, що відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.
 
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
 
Ворог завдав удару по низці об’єктів енергетичної інфраструктури. Атаковано об’єкти у Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій, Київській областях. 
 
Є руйнування та пошкодження обладнання.
 
Знеструмлювалися споживачі. Зокрема, у Вінницькій області вимикалися близько 218 тисяч абонентів у 427 населених пунктах. На ранок усіх заживили. У Київській області внаслідок атаки на ранок залишаються знеструмленими 7273 абоненти у 10 населених пунктах. 
 
Під час атак на двох енергетичних об’єктах поранено 7 працівників. Один з них - у тяжкому стані.
З травмами різного ступеня тяжкості каретами швидкої допомоги їх направлено до лікарні.
 
СТАН МЕРЕЖ
 
У Київській області  відключалась високовольтна повітряна лінія. Її включили в роботу. Причина відключення – пошкодження на лінії, яка проходить територією Білорусі (після 24.02.22 українські енергетики не мають доступу до обслуговування цієї лінії).
 
Також на Київщині короткочасно вимикалась інша високовольтна повітряна лінія. Причина відключення з'ясовується.
 
У Львівській області під час грози вимикалась високовольтна повітряна лінія. 
 
У Запорізькій області  вимикалась високовольтна повітряна лінія. Знеструмлювалась місцева промисловість. Усіх споживачів заживлено.
 
У Дніпропетровській області вимикалась повітряна лінія обленерго, що призвело до порушення технології виробничого процесу на одному з промислових підприємств. Усіх споживачів заживили. 
 
У Житомирській області внаслідок короткочасного відключення повітряної лінії обленерго знеструмлювалися дві підстанції та приєднані до них побутові споживачі. Лінію включено в роботу.
 
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
 
Рівень води у ставку-охолоджувачі незначною мірою знизився і становить 15,15 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
 
ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ
 

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 27 573 МВт*год. Експорту не передбачається. 

 
Коментарі (0)