ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСитуація в енергосистемі станом на ранок 23 листопада

Ситуація в енергосистемі станом на ранок 23 листопада

Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. У роботі – 9 блоків атомних станцій, що генерують понад 55 % потреб споживачів в електроенергії.
Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. У роботі – 9 блоків атомних станцій, що генерують понад 55 % потреб споживачів в електроенергії. Очікується також вихід з ремонтів блоків теплової генерації, які перебувають у короткострокових ремонтах. Для покриття потреб споживачів планується збільшення виробництва електроенергії гідроелектростанціями, пише "Україна Комунальна".
 
На Донеччині через бойові дії було знеструмлено 2 населених пункти (4174 абоненти).
 
У Дніпропетровській області через бойові дії в одному з районів області було пошкоджено два ввідних газопроводи. Від газопостачання відключено приватні будинки.
 
Ситуація в регіонах 
 
Ворог продовжує тероризувати обстрілами регіони України. Через технічні порушення і бойові дії без світла залишаються 427 населених пунктів.
 
У Запорізькій області через бойові дії за добу відключили 46 абонентів. З технологічних причин відключено 41 абонента.
 
Водночас енергетики продовжують відновлювати електропостачання споживачам.
 
У Херсоні заживили майже 300 точок обліку. Після підтоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС залишаються відключеними 746 точок обліку, а з урахуванням бойових дій – понад 4,1 тисячі точок обліку.
 
У Херсонській області підключено 12 населених пунктів та понад 2,2 тисячі точок обліку, які були відключені через несприятливі погодні умови. Всього в області через бойові дії знеструмлено 45 населених пунктів та 26,4 тисячі точок обліку.
 
На Донеччині енергетики повернули світло до 9 населених пунктів, зокрема тих, що були знеструмлені раніше, та заживили 5584 абоненти.
 
На Харківщині після відновлення мереж підключено 362 споживачі. Знеструмленими залишаються 17,2 тисячі абонентів. Тривають роботи з відновлення.
 
На Київщині У Білій Церкві через самовільне підключення газового водонагрівача у квартирі одного з багатоповерхових будинків у внутрішньобудинковий газопровід та побутові лічильники газу потрапила вода. Газопостачання припинено 35 споживачам. Триває усунення наслідків та відновлення газопостачання.
 
Також через пошкодження ізоляторів на одній з підстанцій сталося відключення лінії електропередачі 110 кВ. Лінію вивели в ремонт, споживачі при цьому не знеструмлювалися.
 
На Кіровоградщині через технологічні порушення відключилися три лінії електропередачі 10 кВ. Станом на ранок усі споживачі вже зі світлом.
 
Загалом за добу енергетики повернули світло для майже 8,5 тисячі споживачів.
 
Стан мереж 
 
Минулої доби з технологічних причин відключилася повітряна лінія 330 кВ НЕК «Укренерго» у Дніпропетровській області. Лінію виведено в аварійний ремонт.
 
Ситуація на ЗАЕС 
 
Окупанти перевели енергоблок №5 у стан холодного зупину.
 
Зафіксовано незначне підвищення рівня води у ставку-охолоджувачі станції – він становить 15,67 м. Цього достатньо для забезпечення потреб ЗАЕС.
 
Імпорт/експорт 
 

За минулу добу експорт електроенергії до Словаччини та Румунії склав 900 МВт*год, імпорт зі Словаччини, Румунії та Молдови – 860 МВт*год. 

 
Коментарі (0)