ГоловнаПослугиЕлектроенергетикаСитуація з електропостачанням має покращитись у серпні

Ситуація з електропостачанням має покращитись у серпні

Ситуація з електропостачанням споживачів покращиться у серпні 2024 року, що пов'язано насамперед із завершенням планово-попереджувальних ремонтів (ППР) на низці енергоблоків АЕС

 

Ситуація з електропостачанням споживачів покращиться у серпні 2024 року, що пов'язано насамперед із завершенням планово-попереджувальних ремонтів (ППР) на низці енергоблоків АЕС.

Про це  повідомила  Державна інспекція з енергетичного нагляду України (Держенергонагляд) із посиланням на її голову Руслана Слободяна.

"Полегшення очікуємо в серпні з огляду на завершення ремонтних робіт на деяких атомних енергоблоках та зменшення кількості об'єктів з гарантованим електропостачанням", - сказав він в ефірі "Суспільного".

За словами Слободяна, атомна генерація є базисом, який забезпечує понад 50% потреб споживачів навіть після окупації Запорізької АЕС. Наразі тривають ремонтні роботи та розвиток децентралізованої генерації, щоб додати потужності до енергосистеми та покрити дефіцит.

"Енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше виконати роботи. Водночас у найближчі півтора місяці очікується дещо складна ситуація з постачанням електроенергії", - зазначив голова інспекції.

 

 

 
Коментарі (0)