ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаСкандальне будівництво на «Театральній» пропонують демонтувати

Скандальне будівництво на «Театральній» пропонують демонтувати

Будівництво торговельно-офісного центру біля станції метро «Театральна» має бути зупинене і демонтоване. До такого висновку прийшла тимчасова комісія з перевірки об'єктів, що будуються в центральній історичній частині Києва, повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес

Будівництво торговельно-офісного центру біля станції метро «Театральна» має бути зупинене і демонтоване.

До такого висновку прийшла тимчасова комісія з перевірки об'єктів, що будуються в центральній історичній частині Києва, повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес-службу головного архітектора Києва Сергія Целовальника.

Зокрема, комісією виявлені порушення в питаннях надання земельної ділянки Київрадою та відсутність належного погодження проекту будівництва з центральним органом охорони культурної спадщини.

«Комісія вважає за необхідне вжити заходів для зупинення та демонтажу будівництва ТОЦ по вул. Хмельницького, 7 з подальшим відновленням скверу з комплексним благоустроєм території коштом забудовника», - йдеться у повідомленні.

Також забудовнику має бути запропонована інша земельна ділянка для реалізації його проекту.

Крім того, комісія вважає за доцільне терміново зупинити всі роботи з будівництва житлового комплексу по вул. Гончара, 17-23.

Комісія вважає за необхідне перевірити законність та чинність наданих погоджень та розглянути питання законності виділення земельної ділянки по зазначеній адресі та питання щодо скасування рішення щодо виділення земельної ділянки.

Також члени комісії постановили звернутись до Київради з клопотанням прискорити прийняття рішення «Про мораторій на проведення будівельних робіт в межах вулиць Іринінська, Рейтарська, Гончара, Велика Житомирська, Михайлівська та Михайлівський провулок».

Крім того, комісія пропонує забезпечити демонтаж конструкцій з відновленням благоустрою території на вулиці Пирогова, 2а та вулиці Богдана Хмельницького, 2/37Б, де йде будівництво житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями, приміщеннями соціальної сфери та підземним паркінгом.

«Комісія встановила, що на даний час ТОВ «Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців» не має правових підстав для використання земельних ділянок», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подальше будівництво технологічно неможливе та небезпечне в рамках наявного проекту, оскільки пов'язане з реальною загрозою нищівних деформацій та повного знищення найближчого житлового будинку за адресою Пирогова, 2 та оточуючих трьох пам'яток архітектури.

 
Коментарі (0)