ГоловнаКоментаріСкасування двоставкового тарифу призведе до рейдерського захоплення теплопостачальних підприємств

Скасування двоставкового тарифу призведе до рейдерського захоплення теплопостачальних підприємств

За умови скасування рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради №1189 від 2006 року про запровадження двоставкого тарифу, «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго» не матимуть змоги виставляти рахунки за тепло і гарячу воду. Відтак, з бюджету розвитку для компенсації оплати за енергон

За умови скасування рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради №1189 від 2006 року про запровадження двоставкого тарифу, «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго» не матимуть змоги виставляти рахунки за тепло і гарячу воду. Відтак, з бюджету розвитку для компенсації оплати за енергоносії до кінця року необхідно 230 млн грн. Зважаючи, що таких коштів у бюджеті не передбачено, це призведе до паралізації міста.

Після скасування тарифу теплопостачальні підприємства не матимуть надходжень. Відповідно – не зможуть сплачувати за природній газ. А це накопичуватиме борги, якими зможуть скористатись багаті люди, привласнивши стратегічні міські підприємства. Скасування двоставкового тарифу призведе до рейдерського захоплення теплопостачальних підприємств.

«Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго» – два стратегічні підприємства Львова. Будь-які дії щодо втручання у їх діяльність з подачі тепла можуть становити загрозу. Адже, якщо буде скасовано рішення про двоставковий тариф, ставка оплати за тепло буде на рівні «0». А це означатиме, що доведеться звільняти всіх працівників ЛКП «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго». Це вже може спричинити загрозу національній безпеці не лише львів'ян, а й України, адже коштів на функціонування підприємств не буде. Необдумане рішення «Свободи» - це фактичне рейдерство і знищення стратегічних підприємств Львова.

Згідно з Постановою КМУ №955 від 2007 року, двоставковий тариф є обов'язковим. Відтак, скасування тарифу спричинить санкції до Львівської міської ради як органу, що не виконує закони вищої юридичної сили.

 
Коментарі (0)