ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГСкоро через Дію можна буде подати спрощену заяву про отримання субсидії на комуналку

Скоро через Дію можна буде подати спрощену заяву про отримання субсидії на комуналку

Незабаром на порталі Дія можна буде подати спрощену заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива. Це пришвидшить процес отримання послуги й зекономить час.
Незабаром на порталі Дія можна буде подати спрощену заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива. Це пришвидшить процес отримання послуги й зекономить час. Зараз можна долучатися до тестування сервісу, повідомляє Урядовий портал. 
 
«Раніше заповнення розширеної заяви займало близько 30 хвилин. Удосконалюємо сервіс, щоб ви могли отримувати послугу за 10 хвилин і заповнювали всього 7 кроків замість 21», - зазнають в Мінцифрі. 
 
Долучитися до бета-тестування можуть користувачі Дії, які мають: 
  • українське громадянство; 
  • картку платника податків (РНОКПП); 
  • підстави для отримання субсидії; 
  • не отримували субсидію раніше. 
Сервіс удосконалено Міністерством цифрової трансформації спільно з Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) у межах «Проєкту підтримки Дія» за фінансування Уряду Японії, а також Міністерством соціальної політики та Пенсійним фондом України.
 
Нагадаємо, Укрзалізниця інтегрувала додаток "Дія" у свій застосунок для верифікації акаунтів. Тепер, щоб придбати квитки на найзатребуваніший поїзд № 67/68 Київ — Варшава, потрібно підтвердити свою особу через Дія.Підпис.
 
Коментарі (0)