ГоловнаНовини ЖКГСміття на Троєщині може спричинити зараження води

Сміття на Троєщині може спричинити зараження води

В серпні цього року на зеленій зоні вздовж залізобетонного паркану насосної водопровідної станції «Троещина» ПАТ «АК «Київводоканал» по вулиці Електротехнічній утворились звалища сміття з овочевого ринку. Під впливом сонця сміття виділяє гнильну рідину, яка може спричинити зараження води, що подаєть

В серпні цього року на зеленій зоні вздовж залізобетонного паркану насосної водопровідної станції «Троещина» ПАТ «АК «Київводоканал» по вулиці Електротехнічній утворились звалища сміття з овочевого ринку. Під впливом сонця сміття виділяє гнильну рідину, яка може спричинити зараження води, що подається у домівки всіх жителів троещинського масиву.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ПАТ «АК»Київводоканал».

Як зазначається у повідомленні, в декількох метрах від паркану на території насосної станції розташований один з резервуарів чистої води. Окрім цього, сама зелена зона, яка розташована вздовж паркану поза територією насосної станції, також є санітарною.

Адміністрація розташованого на вул. Електротехнічній, 18 ринку «Оптова плодоовочева база «Фермер», до якої зверталась дирекція насосної станції «Троещина» ПАТ «АК «Київводоканал», не має ніякого відношення до несанкціонованої торгівлі з вантажівок, яка велась біля насосної станції.

Звернення до відділу контролю за благоустроєм Деснянського району щодо вивезення сміття були взагалі проігноровані. З огляду на це, головою правління ПАТ «АК «Київводоканал» Валерієм Ченчевим було вирішено направити листи із проханням посприяти вирішенню проблеми, що утворилася, голові КМДА Олександру Попову, головному державному санітарному лікарю м. Києва Ярославу Ортинському, голові Деснянської районної держадміністрації Віктору Жеребнюку, начальнику управління контролю за благоустроєм міста Києва Сергію Садовому, а також начальнику Державної екологічної інспекції в м. Києві Віктору Павленку.

Результатом вжитих заходів стало припинення торгівлі. Сьогодні на вулиці Електротехнічній немає жодної вантажівки із овочами чи фруктами. Та, покидаючи колишній торгівельний майданчик, власники фур не стали обтяжувати себе прибиранням свого ж сміття. Натомість, аби не везти із собою зайвого, вони залишили під парканом геть усі продукти, які мали найменші ознаки псування, що спричинило зростання звалища принаймні вчетверо.

 
Коментарі (0)