ГоловнаНовини ЖКГСоціальні об'єкти Києва «підживили» додатковими мільйонами

Соціальні об'єкти Києва «підживили» додатковими мільйонами

Сьогодні, 23 червня, на сесії Київської міської ради було внесено низку змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інформує ІА «Україна Комунальна».За його словами, дане коригув

Сьогодні, 23 червня, на сесії Київської міської ради було внесено низку змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інформує ІА «Україна Комунальна».

За його словами, дане коригування Програми зачіпає як показники по міському бюджету, так і враховує кошти державного бюджету.

Завдяки прийнятим змінам, профінансовано низку соціальних об'єктів: 2,4 млн грн додатково виділено на будівництво дитячого садку на вул. Лісківський (ж/м Троєщина), що дасть змогу ввести його в експлуатацію у 2011 році; 2,3 млн грн передано на капітальний ремонт для введення в експлуатацію у 2011 році дитячого садка на вул. Салютній у Шевченківському районі.

Ще 10 млн грн передано до бюджету міста на капітальні видатки для модернізації автоматизованої диспетчерської системи «Швидка медична допомога» та ще 4 млн грн розподілено між об'єктами Програми для погашення заборгованості за минулі роки.

Крім того, 265 млн грн виділено на будівництво доріг комунальної власності: 85 млн грн для будівництва транспортної розв'язки біля метро «Дніпро»; 155,5 млн грн на будівництво розв'язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе та ще 25 млн грн – на продовження будівництва Подільського мостового переходу.

«Хочу зазначити, що крім цих змін прийнято ще ряд постанов Кабміну, які також передбачають збільшення асигнувань з державного бюджету. Вони ще не опубліковані, але мають реквізити і розміщені на офіційному сайті Верховної Ради України. Кабміном затверджений пооб'єктний розподіл додаткових коштів державного бюджету в сумі 1 610,0 млн грн для виконання функцій столиці, з яких до Програми соціально-економічного розвитку необхідно включити об'єкти на суму 1 024,4 млн грн», – пояснив Руслан Крамаренко.

 
Коментарі (0)