ГоловнаКоментаріСпалах холери на Донеччині – провина Держекоінспекції

Спалах холери на Донеччині – провина Держекоінспекції

Одним з факторів, що призвів до зростання захворюваності на холеру у Донецькій області, стала бездіяльність Державної екологічної інспекції Азовського моря.Варто просто співставити дві дати: 29 травня у Маріуполі були госпіталізовані перші хворі на холеру, і лише 6 червня Держекоінспекція заборони

Одним з факторів, що призвів до зростання захворюваності на холеру у Донецькій області, стала бездіяльність Державної екологічної інспекції Азовського моря.

Варто просто співставити дві дати: 29 травня у Маріуполі були госпіталізовані перші хворі на холеру, і лише 6 червня Держекоінспекція заборонила вилов риби у Таганрозькій та Білосарайській затоках Азовського моря! І це зважаючи на однозначний попередній висновок про те, що джерелом інфекції стали морська вода і риба.

Цей кричущий факт фактично дає оцінку роботі екологічних служб країни. Зокрема, Держекоінспекція Азовського моря не виявила належного розуміння ситуації і оперативності.

Першочерговим завданням екологічних служб має бути попередження забруднення довкілля. Вони повинні контролювати дотримання норм охорони вод від забруднення, а також використання природних ресурсів, в тому числі рибних. Особливо це актуально у літній період, коли спека посилює інфекційні ризики.

 
Коментарі (0)