ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняСпоживачі Буковини, Житомирщини та Івано-Франківщини отримуватимуть газ від «Газмережі»

Споживачі Буковини, Житомирщини та Івано-Франківщини отримуватимуть газ від «Газмережі»

Оператор «Газмережі» з 1 березня відповідатиме за розподіл природного газу ще в трьох областях - Чернівецькій, Івано-Франківській та Житомирській.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ухвалила постанову, згідно з якою з 1 березня 2024 року національний оператор «Газорозподільні мережі України» з Групи Нафтогаз отримав право на здійснення господарської діяльності з розподілу природного газу у Чернівецькій області, а також Тисменицькому районі на Івано-Франківщині та Коростишівському районі на Житомирщині, про це повідомила пресслужба Регулятора, пише "Україна Комунальна".
 
Відповідно жителям Буковини з початку наступного місяця послуги надаватиме Чернівецька філія. Івано-Франківська філія буде обслуговувати всю область включно з Тисменицьким районом, а Житомирська – включно з Коростишівським. 
 
Особові рахунки клієнтів залишаються незмінними. Водночас за послуги розподілу газу, отримані з березня, слід буде сплачувати за новими реквізитами.
 

Нагадаємо, з початку 2023 року під контроль держави перейшли вже 27 газорозподільних підприємств. 

 
Коментарі (0)