ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаСправу "Роттердам+" треба передані майбутньому новому очільнику САП - Генеральний прокурор

Справу "Роттердам+" треба передані майбутньому новому очільнику САП - Генеральний прокурор

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вважає, що матерали у справі формули “Роттердам+” мають бути передані майбутньому новому очільнику САП
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вважає, що матерали у справі формули “Роттердам+” мають бути передані майбутньому новому очільнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про це вона заявила під час вчорашнього звіту у Верховній Раді.
 
“Стосовно справи “Роттердам+”. Вибачте, я вважаю, що цією справою має займатися безпосередньо новий очільник САП, який зможе передивитися матеріали, передивитися процесуальні рішення всіх і зрозуміти, яким правильним чином діяти і як правильно формувати групу”, - сказала вона.
 
Нагадаємо, 8 серпня 2019 року НАБУ оголосило ексголові НКРЕКП Дмитру Вовку та ще п’ятьом особам, причетним до запровадження так званої формули Роттердам+, підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків. Справа “Роттердам+” розслідується детективами НАБУ при процесуальному керівництві прокурорів САП.
 
21 січня стало відомо, що прокурор САП Віталій Пономаренко вдруге закрив справу "Роттердам+". У НАБУ тоді заявили, що оскаржать це рішення.
27 січня 2021 року у НАБУ поінформували, що в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук 25 січня поновив розслідування у справі "Роттердам+", і що НАБУ закликає генпрокурора Ірину Венедіктову змінити старшого групи прокурорів для ефективного та неупередженого розслідування справи.
 

29 січня генпрокурор Венедіктова заявила, що прийняла рішення про проведення службової перевірки професійної діяльності прокурора САП Віталія Пономаренка в частині здійснення ним процесуального керівництва в кримінальному провадженні "Роттердам+". 

 
Коментарі (0)