ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСША виділи 800 млн дол. на підтримку енергетики України

США виділи 800 млн дол. на підтримку енергетики України

Сполучені Штати Америки виділили кошти на підтримку української енергетичної інфраструктури. Йдеться про 824 мільйони доларів

 

Сполучені Штати Америки виділили кошти на підтримку української енергетичної інфраструктури. Йдеться про 824 мільйони доларів. 

Про це на прес-конференції з відновлення України у Берліні повідомила спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, пише "Укрінформ".

"З урахуванням ситуації у сфері енергетики, яка дійсно є дуже важкою, я оголошую тут, що Сполучені Штати надають 824 мільйони доларів для підтримки української енергетичної інфраструктури", — заявила представниця американського уряду.

Пріцкер підкреслила, що США, разом із Україною, партнерами ЄС та Великою Британією, працюють над розробкою "передпроектних" правових рамок, щоб міжнародні кошти, які надходять в Україну, спрямовуватися на конкретні проекти, які є ефективними та гідними банківської підтримки.

 

"Усі ці зусилля, і не лише від США, але від всіх наших союзників, спрямовані на економічну, фінансову та енергетичну підтримку України. Багато залежить від того, щоб Україна продовжувала проводити реформи, чим і займається нині українська влада. Ми знаємо, що це є необхідним для підготовки членства в ЄС. Терміновим завданням є подолання корупції, митних порушень та «сірого» ринку. Україна робить це також тому, що 8 з 10 її громадян хочуть бачити такі дуже жорсткі кроки", — наголосила посадовиця.

Також представниця США з питань економічного відновлення України зауважила, що одним із викликів, який на сьогодні постає перед міжнародною спільнотою в контексті колективних зобов’язань з відновлення України, є супроводження та допомога тим, хто буде організовувати відбудову України.

 

 

 
Коментарі (0)