ГоловнаНовини ЖКГТранспортСтоличні світлофори оснастять резервним живленням

Столичні світлофори оснастять резервним живленням

Світлофори забезпечують системами резервного живлення

 

До кінця року у Києві 58 відсотків світлофорних об’єктів забезпечать резервним живленням.

13 червня Київська міська рада прийняла рішення щодо виділення додаткових коштів до бюджету. Зокрема на придбання додаткових шаф резервного живлення нового типу. Про це пише Вечірній Київ

Наразі на балансі КП «Центр організації дорожнього руху» (ЦОДР) перебуває 733 світлофорних об’єкти. Шафами резервного живлення оснащена понад третина з них — 267 об’єктів, що розташовані на складних перехрестях із високою інтенсивністю руху.

«Загалом встановлення шаф резервного живлення почалося у 2018 році. До початку повномасштабної війни в Києві встановили 225 шаф резервного живлення з ємністю до 3-х годин, що забезпечували роботу світлофорів на час аварій і ремонтних робіт електромережі», - нагадали у ЦОДР.

У 2023 році закупили і встановили 44 шафи резервного живлення із сучасними акумуляторними батареями LiFePO4, які при повному заряді забезпечують роботу світлофорних об’єктів до 24 годин. Такими шафами облаштовані критично важливі перехрестя і транспортні розв’язки в одному рівні з високими транспортно-пішохідними потоками.

Тепер Київрада вирішила виділити додаткові кошти, зокрема на придбання додаткових шаф резервного живлення нового типу.

У ЦОДРІ наголосили: в разі непрацюючого світлофору учасники дорожнього руху мають керуватися дорожніми знаками. Для безпечного проїзду транспорту і пішоходів працівники Центру в тісній співпраці з представниками патрульної поліції проводять моніторинг транспортної ситуації.

 

 

 

 
Коментарі (0)