ГоловнаНовини ЖКГТранспортСтолична міська електричка: скарги та пропозиції приймаються

Столична міська електричка: скарги та пропозиції приймаються

Олександр Попов особисто проінспектував роботу кільцевої міської електрички.

Олександр Попов особисто проінспектував роботу кільцевої міської електрички. У цілому голова КМДА залишився задоволений перевіркою, однак висловив переконання, що попереду ще багато роботи.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА.

Тож О.Попов запропонував киянам надавати свої зауваження та пропозиції щодо поліпшення роботи електрички.

«Зараз міська електричка працює у тестовому режимі, щоб врахувати зауваження мешканців міста та до зими відкоригувати її роботу, – сказав він. – Зокрема, я бачу, що відстань між пероном та вагоном занадто велика, тому людям похилого віку буде складно здійснювати посадку та висадку. А саме ця категорія населення становить більшість пасажирів».

О.Попов погодився із зауваженнями, які надійшли від пасажирів кільцевої міської електрички. Так, за словами голови КМДА, слушними є нарікання на нечітке оголошення зупинок у вагонах. Хоча й схеми руху міської електрички та його розклад розповсюджуються досить добре, залишається проблема відсутності на станціях електрички інформації про розташування зупинок та схем громадського транспорту. Зокрема це стосується маршрутних автобусів. Ці недоліки голова КМДА доручив виправити.

За словами О.Попова, одразу після відкриття електрички у киян виникло чимало інших питань.

«Багато зауважень киян стосуються питань, які мав вирішити «Київпастранс» заздалегідь. Насамперед, ідеться про розробку зручних маршрутів, якими кияни мали швидко добиратися до станцій електрички. За моїм дорученням зараз схема доопрацьовується. Упевнений, незабаром електричка стане популярною серед киян саме через свою зручність та доступність», – наголосив голова КМДА.

Він нагадав, що зауваження та пропозиції можна подавати, зателефонувавши до call-центру міськадміністрації за телефоном: 15-51.

За даними КП «Київпастранс», за тиждень роботи послугами міської електрички скористалося майже 100 тис. киян. У середньому, щобудня електричка перевозить близько 20 тис. пасажирів.

Нагадаємо, 4 жовтня, у Києві відкрито рух міської кільцевої електрички. Об'їхати Київ по кільцю пасажири зможуть усього за 50 хвилин. Для зручності, комунальні служби Києва організували маршрутні підвезення до кожної залізничної станції та платформи громадським транспортом.

Курсуватимуть електрички залізничним кільцем у години-пік – вранці та ввечері. У перший період на лінії будуть курсувати 10 електропоїздів.

Цей проект обійшовся столичній міській владі у 180 млн грн.

Загальна протяжність кільця складає 60 км, на маршруті руху електрички передбачено 14 зупинок, розташованих для максимальної зручності пересадки на метро.

 
Коментарі (0)