ГоловнаНовини ЖКГСтоличним масивам Позняки і Осокорки повернули гарячу воду

Столичним масивам Позняки і Осокорки повернули гарячу воду

ПАТ «Київенерго» достроково відновила теплопостачання споживачів мікрорайонів Позняки та Осокорки після проведення гідравлічних випробувань тепломереж, які щороку проводяться у рамках підготовки до опалювального сезону.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Компанії.Так, випробуванн

ПАТ «Київенерго» достроково відновила теплопостачання споживачів мікрорайонів Позняки та Осокорки після проведення гідравлічних випробувань тепломереж, які щороку проводяться у рамках підготовки до опалювального сезону.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Компанії.

Так, випробування тепломагістралі №6 від ТЕЦ-5, яка обслуговує мешканців вулиць Ревуцького, Вишняківської, Крушельницької, Гмирі, Чавдар, Ахматової, Драгоманова, Пчілки, Дніпровську набережну, а також проспекти Бажана і Григоренка, тривали лише 6 днів (з 5 по 11 липня) замість запланованих 14 днів. Оскільки тепломагістраль №6 була прокладена наприкінці 1990-х років, тому під час випробувань фахівці Київенерго не виявили на ній жодного аварійного пошкодження. Це у свою чергу дало можливість вже ввечері 11 липня відновити теплопостачання споживачів. Тим часом випробування на інших тепломагістралях від ТЕЦ-5 тривають.

«Дострокове поновлення гарячого водопостачання споживачам у деяких районах – підтвердження того, наскільки комфорт киян залежить від стану тепломереж. Мешканці Позняків та Осокорків після обов'язкових випробувань тепломереж отримали гарячу воду на тиждень раніше запланованого через те, що тепломагістраль №6 є відносно новою у порівнянні з тепломережами, які експлуатуються понад 25 років, а таких у столиці 53%. Тому модернізація столичних тепломереж є єдино можливим способом мінімізувати термін відсутності теплопостачання у споживачів», – переконаний перший заступник технічного директора – головний інженер ПАТ «Київенерго» Юрій Гладишев.

Нагадаємо, у 2011 році Київенерго інвестує в модернізацію системи теплопостачання столиці 293,4 млн грн, що у 8 разів більше, ніж минулого року (33,4 млн грн). Так, на реконструкцію теплових мереж передбачено 226,7 млн грн та 66,7 млн грн – на відновлення тепломеханічного обладнання та реконструкцію джерел теплової енергії (станцій теплопостачання та котелень, без урахування ТЕЦ).

 
Коментарі (0)