ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаСуми: семінар з безпеки призвів до закриття атракціонів у парку

Суми: семінар з безпеки призвів до закриття атракціонів у парку

На початку травня в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба у Сумах було проведено семінар-нараду з питань безпечної експлуатації атракціонів області у відповідності з вимогами «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки». Про це «Україні Комунальній&ra

На початку травня в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба у Сумах було проведено семінар-нараду з питань безпечної експлуатації атракціонів області у відповідності з вимогами «Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки».

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду.

На жаль, показовий огляд майданчиків, що був запланований як один з пунктів програми семінару, викрив чимало серйозних порушень, які можуть призвести до трагедій під час відпочинку сумчан.

У ході засідання власники містечок розваг запевнили присутніх, що неприємних несподіванок щодо безпеки відпочиваючих не буде. Утім, начальник управління Держгірпромнагляду по Сумській області Ігор Пантелєєв піддав сумніву ці завіряння, і на власні очі вирішив переконатися у правомірності вже виданих дозволів на експлуатацію атракціонної техніки у міському парку.

Перше, на що він звернув увагу - це електробезпека. Окремі низьковольтні щити не замкнені, на шафі атракціону «Автомобілі» встановлено автомат з відкритими струмопровідними частинами, низка електричних розеток не мають захисного провідника, електричні лампи без захисного скла, зарядка акумуляторів проводиться у непризначеному для цього приміщенні тощо.

Згодом, під час детальнішого обстеження за участю галузевого державного інспектора з енергетики з'ясувалося, що електроподовжувачам не проведені лабораторні вимірювання, електроустановки до 1000 В не укомплектовані засобами пожежогасіння, відсутній акт опосвідчення стану електроустановок. Також є багато запитань щодо роботи електротехнічних працівників – у деяких підприємствах електрик взагалі відсутній. Зараз робота небезпечних розважальних майданчиків у міському та дитячому парках обласного центру тимчасово зупинена. «Останній строк на усунення порушень – ранок 25 травня. В іншому випадку – заборона експлуатації»,- наголосив Пантелєєв.

Саме 25 травня Суми прийматимуть фінал Кубка України з футболу. Очікується приїзд близько 15 тисяч вболівальників з різних куточків країни. Парк ім. Кожедуба, де було виявлено багато порушень, знаходиться поруч із футбольною ареною, тож атракціони стануть неодмінною частиною розважальної програми гостей міста.

 
Коментарі (0)