ГоловнаНовини ЖКГТранспортСумські маршрутки ризикують втратити дозвіл на перевезення пасажирів

Сумські маршрутки ризикують втратити дозвіл на перевезення пасажирів

У Сумах місцева влада буде розривати договори на перевезення пасажирів з недобросовісними перевізниками за порушення - самовільне підвищення вартості проїзду, незадовільний стан транспорту та грубість з боку водіїв.

У Сумах з перевізникам загрожує розірвання договору на перевезення пасажирів через незадовільну якість перевезень у маршрутних таксі. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Сумської міської ради.
 
«Сумчани нарікають на безлад у маршрутках, їх занедбаний стан, відсутність на маршрутах, особливо після 19.00, грубість водіїв та часто-густо необережне керування транспортом, яким їде велика кількість людей», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, фахівці постійно проводять рейди у маршрутних таксі, фіксують всі порушення та, в разі необхідності, складають акти. Після цього в десятиденний термін перевізник має ліквідувати всі зауваження.

«Якщо ж порушення відбуваються систематично, перевізник не бажає йти на діалог з міською владою, договір з нерадивими будуть розривати. Такий випадок вже мав місце», - зазначають у міськраді.

Наразі у місті органи влади готують рішення про розірвання договору з одним із перевізників. Однак ця процедура тривала, адже ж даний проект рішення мають затвердити члени виконавчого комітету міської ради.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, одеситів попереджають про зміни в русі тролейбусів одного з маршрутів міста. Однак, корективи вносяться лише на кілька годин та зумовлені встановленням сцени на вул. Приморській.

 
Коментарі (0)