ГоловнаНовини ЖКГСумські школи забезпечать автобусами

Сумські школи забезпечать автобусами

Згідно з програмою «Шкільний автобус», у 2011 році сільським школам Сумщини буде передано близько 40 транспортних засобів, інформує прес-служба Сумської ОДА. Зокрема, 14 автобусів планується придбати за кошти обласного бюджету та розподілити, в першу чергу, між тими районами, які в 2011 році закупи

Згідно з програмою «Шкільний автобус», у 2011 році сільським школам Сумщини буде передано близько 40 транспортних засобів, інформує прес-служба Сумської ОДА.

Зокрема, 14 автобусів планується придбати за кошти обласного бюджету та розподілити, в першу чергу, між тими районами, які в 2011 році закупили хоча б один шкільний автобус, поінформувала начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Любов Пшенична.

Ще 13 шкільних автобусів буде придбано коштом держави, зазначила посадовець. Решту автобусів мають закупити за рахунок районних бюджетів.

«Держава створює рівні умови навчання для всіх дітей, незалежно від місця їх проживання, аби вони змогли реалізувати своє конституційне право на освіту», – наголосила Любов Пшенична.

 
Коментарі (0)