ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняСумський водоканал можуть взяти в концесію

Сумський водоканал можуть взяти в концесію

Крім того, «Комунальні системи України» спільно з місцевою владою братимуть участь в пошуку зовнішніх джерел інвестування - держпрограм або грантів.

Інвестиційно-керуюча компанія «Комунальні системи Україна» (Київ) готова інвестувати 60 млн грн в модернізацію об'єктів КП «Міськводоканал» (Суми). Таке рішення компанія прийняла після ознайомлення з результатами первинного технічного аудиту основних технологічних об'єктів КП «Міськводоканал».

«Для нас як для інвестиційної компанії це була точка прийняття рішення. Ми побачили, що резерви є, і ми прийняли рішення, що нам це цікаво», - зазначив на презентації в Сумах генеральний директор компанії Сергій Сокур.

За його словами, тепер міська влада разом з міськрадою повинна вирішити, чи потрібно водоканалу співпрацю з інвестором і в якій формі.

Компанію «Комунальні системи України» в першу чергу цікавить така форма співпраці, як концесія на 49 років.

Вона готова протягом п'яти років інвестувати 60 млн грн, причому як мінімум 30 з них - в найближчі два роки. Це інвестиції компанії.

Крім того, «Комунальні системи України» спільно з місцевою владою братимуть участь в пошуку зовнішніх джерел інвестування - держпрограм або грантів.

Після прийняття рішення міськрадою сторони обумовлюють зобов'язання і закріплюють їх у договорі.

Сергій Сокур зазначив, що зараз компанія реалізує проекти в чотирьох містах України: Шепетівці (Хмельницька обл.) - з опалення та воді, Сміла (Черкаська обл.) - опалення і вода, Малині (Житомирська обл.) - опалення, вода і управління житловим фондом та м. Токмак (Запорізька обл.) - опалення.

Джерело - Панорама

 
Коментарі (0)