ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГТепловики не підвищать тарифи, якщо Кабмін оплатить різницю

Тепловики не підвищать тарифи, якщо Кабмін оплатить різницю

Тарифи на тепло в Києві вже перерахували з урахуванням нинішніх цін на газ.

 

Тарифи на тепло в Києві вже перерахували з урахуванням нинішніх цін на газ. Суми вийшли значні, проте киян поки вирішили ними не лякати. Чекають, що влада, як і обіцяла, компенсує різницю між реальним тарифом і тим, по якому повинні будуть платити мешканці столиці.

Влада обіцяла знайти компенсатори для збільшення тарифів ще в меморандумі, який був підписаний нею з Асоціацією міст України. Крім того, в уряді переконують українців, що і в нинішньому опалювальному сезоні тарифи на тепло залишаться на рівні торішніх.

Якщо виходити з простих арифметичних розрахунків, то вони повинні вирости. Тарифи на тепло не підвищувалися з 2019 року. З тих пір виросли ціни на все, що стосується виробництва теплової енергії. Однак влада закликає комунальників не підвищувати розцінки на свій продукт.

Тарифи на тепло: комунальники чекають, хто заплатить за дорогий газ, щоб не підвищувати населенню ціни

"Київтеплоенерго" до сих пір працює за тарифами, встановленими ще в 2019 році. За цей період зросла вартість природного газу, підвищився тариф на послуги з розподілу природного газу, підвищилася ціна електроенергії, зросла вартість виробництва теплової енергії на ТЕЦ тощо ", - йдеться в прес-релізі КМДА.

В адміністрації вже порахували, якими повинні бути економічно обґрунтовані тарифи на тепло і гарячу воду. Тепер чекають обіцяної владою компенсації між бажаним і дійсним.

 

 

 

 
Коментарі (0)