ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2018-2019Тепловики уклали лише 827 договорів з Нафтогазом на постачання газу

Тепловики уклали лише 827 договорів з Нафтогазом на постачання газу

Найкращі показники розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий у 2017 році газ у Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Одеській, Рівненській областях
Найкращі показники розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий у 2017 році газ у Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Одеській, Рівненській областях, де рівень розрахунків - від 76 до 92%. На дуже низькому рівні – Тернопільська (33%), Донецька (51%), Волинська, Кіровоградська області і місто Київ (59%).
 
«НАК «Нафтогаз України» з теплопостачальними підприємствами має укласти 2 169 договорів на постачання природного газу. З 1 680 договорів, що надійшли до Нафтогазу, станом на 27.09.2017 підписано лише 827 договорів. Ця робота має бути підсилена, органи місцевого самоврядування повинні максимально включитися у цю роботу», - підкреслив Геннадій Зубко.

 
«Ми повинні чітко розуміти, що підписаний не тільки договір, а є проплата і отримана номінація на постачання газу. 13 обласних центрів вже отримали таку номінацію», - повідомив він.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що з прийняттям закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» на перший план виходить важливість питання обліку тепла. «Люди мають платити справедливу ціну за реальний обсяг спожитого енергоресурсу. «Середній показник встановлення лічильників тепла сьогодні по країні – 75,2%. Для прикладу, в місті Києві – це 93%, найгірший стан у Тернопільській області – 14%. Тому до кінця року ми маємо підсилити роботу з встановлення прибудинкових лічильників тепла, що дало б можливість споживати енергію, обліковуючи її та управляючи», - наголосив Геннадій Зубко. 

 
Коментарі (0)