ГоловнаНовини ЖКГТериторіальній громаді Рівненщини повернули 12 га землі

Територіальній громаді Рівненщини повернули 12 га землі

За результатами проведених прокуратурою Рівненської області перевірок додержання вимог законодавства у сфері земельних відносин виявлено грубі порушення закону у діяльності Немовицької сільської ради Сарненського району області при винесенні рішень про надання земельних ділянок у власність та корист

За результатами проведених прокуратурою Рівненської області перевірок додержання вимог законодавства у сфері земельних відносин виявлено грубі порушення закону у діяльності Немовицької сільської ради Сарненського району області при винесенні рішень про надання земельних ділянок у власність та користування, інформує прес-служба Генпрокуратури.

Так, службові особи цієї сільради упродовж 2009-2010 років прийняли 7 рішень про надання громадянам для ведення особистого селянського господарства в оренду земельних ділянок площею 12 га без розроблення та затвердження проекту землеустрою, що є порушеннями ст.124, ст.134 Земельного Кодексу України.

За результатами розгляду внесеного прокуратурою області подання вказані рішення скасовано, а землі повернуто територіальній громаді.

Крім цього, за протестом прокуратури області скасовано рішення цієї ж сільської ради, яким у 2008 році затверджено розмір благодійних внесків для громадян, що отримали земельні ділянки під забудову житлового будинку. Документ передбачав сплату 1 тис. грн. для місцевих жителів і 3 тис. грн. – для громадян, які не зареєстровані і не проживають на території сільської ради. Вказане рішення суперечило вимогам Земельного Кодексу України та Закону України «Про благодійництво та благодійні організації».

 
Коментарі (0)