ГоловнаНовини ЖКГТігіпко вчитиметься призначати пенсії та зарплати по-європейськи

Тігіпко вчитиметься призначати пенсії та зарплати по-європейськи

Підвищуючи відповідальність за виплату зарплат у конвертах та нелегальне працевлаштування, держава повинна водночас робити кроки назустріч бізнесу, спрощуючи процедури найму і звільнення з роботи, проводячи масштабну дерегуляцію. Про це Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Серг

Підвищуючи відповідальність за виплату зарплат у конвертах та нелегальне працевлаштування, держава повинна водночас робити кроки назустріч бізнесу, спрощуючи процедури найму і звільнення з роботи, проводячи масштабну дерегуляцію. Про це Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив напередодні робочого візиту до Республіки Болгарія, який розпочинається сьогодні, інформує Урядовий портал.

У ході візиту, присвяченого ознайомленню з болгарським досвідом реформування сфери праці і трудових відносин, заплановані зустрічі Сергія Тігіпка з Віце-прем'єр-міністром та Міністром фінансів Болгарії Сімеоном Дянковим, Міністром праці та соціальної політики Тотьо Младеновим, керівниками соціальних інституцій.

«Завдяки рішучому проведенню реформ, Болгарія досягла суттєвих результатів, отримавши понад 20%-ве збільшення надходжень до Пенсійного і соціальних фондів. Україна має не менші резерви для посилення соціального захисту громадян, зокрема, підвищення добробуту пенсіонерів», - зазначив віце-прем'єр-міністр.

 
Коментарі (0)