ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГ«Тисячею Зеленського» можна буде скористатися через Дію

«Тисячею Зеленського» можна буде скористатися через Дію

Віртуальні картки у додатку "Дія", на яку вакциновані українці з 19 грудня отримуватимуть тисячу гривень, будуть безкоштовними.

 

Віртуальні картки у додатку "Дія", на яку вакциновані українці з 19 грудня отримуватимуть тисячу гривень, будуть безкоштовними. Жодних комісій за їх обслуговування не буде.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

"Громадяни в мобільному додатку "Дія" проходять коротку верифікацію, що дозволяє отримати гроші на спеціальні банківські картки. Мінекономіки нараховує гроші на спеціальні карткові рахунки громадян – по 1 тисячі гривень. Громадяни розраховуються грошима на підприємствах, що відповідають певним MCC-кодам (класифікаторам) Ред.)", - пояснили у міністерстві.

У Мінцифрі додали, що надання готівки не передбачено. Адже програма має надати підтримку тих сфер, які суттєво постраждали через карантинні обмеження.

"Віртуальні карти – безкоштовні, жодних комісій за обслуговування не буде", - зазначили у Мінцифрі.

Також у міністерстві запевняють, що фінансові операції з віртуальними картами будуть цілком безпечними, оскільки вони проходитимуть через банки-партнери, які мають надійні системи захисту платежів.

 

 

 
Коментарі (0)