ГоловнаНовини ЖКГТранспортна міліція заборонила експлуатацію рейкового автобусу

Транспортна міліція заборонила експлуатацію рейкового автобусу

У результаті необґрунтованих дій працівників транспортної міліції на Південно-Західної залізниці припинено експлуатацію рейкового автобусу. Таким чином зникло єдине пасажирське сполучення Хмельницький-Шепетівка-Вінниця. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Південно-Західної заліз

У результаті необґрунтованих дій працівників транспортної міліції на Південно-Західної залізниці припинено експлуатацію рейкового автобусу. Таким чином зникло єдине пасажирське сполучення Хмельницький-Шепетівка-Вінниця.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Південно-Західної залізниці.

Як зазначається у повідомленні, залізниця оскаржує незаконні дії транспортної міліції в Генпрокуратурі. Наразі триває перевірка.

Нагадаємо, 24 червня рейковий автобус здійснив перший рейс за маршрутом Вінниця–Хмільник–Хмельницький. В урочистостях з нагоди його запуску взяв участь віце-прем'єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков. Такі двовагонні поїзди – оптимальні для сполучення з малонаселеними територіями. Вартість квитка на рейковому автобусі становитиме 15,69 грн.

 
Коментарі (0)