ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетика«Турбоатом» виготовив комплект обладнання для Дніпровської ГЕС-2

«Турбоатом» виготовив комплект обладнання для Дніпровської ГЕС-2

Наразі обладнання передано на пакування та підготовку до відвантаження.

Харківський "Турбоатом" здав замовнику камеру робочого колеса для Дніпровської ГЕС-2

Як повідомили у прес-службі заводу, фахівці підприємства в цеху механообробного та зварювального виробництва №72 здали представникам замовника камеру поворотно-лопатевого робочого колеса гідротурбіни ПЛ40-В-700 для Дніпровської ГЕС (станційний № 14) у липні.

Наразі обладнання передано на пакування та підготовку до відвантаження.

На Дніпровській ГЕС-2 встановлено 8 гідроагрегатів, зокрема 2 вертикальних гідроагрегати зонтичного типу одиничною потужністю 104,5 МВт (з поворотно-лопатковими турбінами, 107 МВт) і 6 вертикальних гідроагрегатів зонтичного типу одиничною потужністю 113,1 МВт (з пропелерними турбінами, 115 МВт) виробництва АТ "Турбоатом" (м. Харків, Україна).

22 листопада 2017 року АТ "Турбоатом" і ПрАТ "Укргідроенерго" уклали контракт на реконструкцію двох гідроагрегатів (поворотно-лопатеві турбіни та генератори) для Дніпровської ГЕС-2. Реалізація контракту запланована до вересня 2021 року. Це дозволить підвищити потужність гідроелектростанцій Укргідроенерго, збільшити обсяг виробництва електричної енергії, подовжити термін експлуатації обладнання ГЕС компанії, зміцнить надійність роботи енергосистеми країни в цілому.

 

 
Коментарі (0)