ГоловнаНовини ЖКГУ Азарова вимагають повернути стадіон «Старт» громаді Києва

У Азарова вимагають повернути стадіон «Старт» громаді Києва

Партія «Батьківщина» вимагає від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова без зайвих дискусій повернути стадіон «Старт» з приватного користування його родини у власність громади Києва. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини». «У партії із великим обуренням дізналися, що на фоні спекуляцій Партії

Партія «Батьківщина» вимагає від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова без зайвих дискусій повернути стадіон «Старт» з приватного користування його родини у власність громади Києва. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«У партії із великим обуренням дізналися, що на фоні спекуляцій Партії регіонів із святкуванням Дня Перемоги, родина Азарова має намір забудувати багатоповерхівками територію стадіону, на якому в 1942 році відбувся легендарний трагічний «Матч смерті» між київським «Стартом» і збірною німецьких льотчиків - командою Вермахту «Флакельф», - зазначено в заяві.

Як відомо, за результатами цього матчу команду радянських футболістів було розстріляно нацистами.

«З одного боку «регіонали» показушно демонструють свою любов і повагу до ветеранів і символів війни, а з іншого - знищують пам'ятні місця тих часів, такі, як стадіон «Старт», щоб зробити для свого сімейного бізнесу великі гроші. Відтак, ще більш цинічною виглядає обіцянка Азарова «вирішити питання з реконструкцією київського стадіону «Старт» і навіть відзначити там 70-річний ювілей «матчу смерті». А потім закатати поле в цемент та вирощувати на ньому прибутки для родинного бізнесу?», - наголошують у партії «Батьківщина».

 
Коментарі (0)