ГоловнаНовини ЖКГУ Чернігівській області – освітянсько-будівельний бум

У Чернігівській області – освітянсько-будівельний бум

«Будівництво шкіл та дитячих садків, повне та ефективне освоєння коштів, які надходять в область і райони для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку – ось що таке 20-річчя незалежності. Громада має бачити конкретні кроки влади у напрямку покращення життя людей. Саме такі дії визначають

«Будівництво шкіл та дитячих садків, повне та ефективне освоєння коштів, які надходять в область і райони для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку – ось що таке 20-річчя незалежності. Громада має бачити конкретні кроки влади у напрямку покращення життя людей. Саме такі дії визначають курс, яким ми йдемо, в якому напрямку рухається країна», - сказав голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко під час засідання Колегії Чернігівської ОДА.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

У рік 20-ї річниці незалежності України Чернігівська область перетворилась на справжній «будівельний майданчик освіти», зазначається в повідомленні. Виділені кошти на будівництво та реконструкцію навчальних закладів у містах Прилуки та Носівка, селищі Седнів Чернігівського району, с. Нова Басань Бобровицького та с. Машеве Семенівського районів. Такої кількості новобудов в освітянській сфері не спостерігалось впродовж останніх 10-ти років. Найближчим часом буде введено в експлуатацію дошкільний навчальний заклад у с. Вихвостів Городнянського району.

 
Коментарі (0)