ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаУ Дніпрі побудують 85-мегаватну сонячну електростанцію

У Дніпрі побудують 85-мегаватну сонячну електростанцію

У наступному році в Дніпрі планують почати будівництво сонячної електростанції

 У наступному році в Дніпрі планують почати будівництво сонячної електростанції. Масштабний проект вартістю близько 90 млн євро буде фінансувати французько-українська компанія MAIN Group Ukraine. За підрахунками фахівців, станція зможе забезпечити електроенергією близько 180 тис. Домогосподарств. Це - кілька великих мікрорайонів.

 Про це повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради.

 Альтернативна енергетика є світовим трендом. Для Дніпра це - можливість поліпшити стан навколишнього середовища, адже за рахунок сонячної електростанції зменшаться викиди інших генеруючих компаній, знизиться залежність, зокрема, від вугільної промисловості. А ще це - додаткові робочі місця і податки, які будуть наповнювати міський бюджет.

 «Це буде одна з найпотужніших сонячних електростанцій в Україні. Її проектна потужність - 85 МВт. Під будівництво станції ми передаємо 175 га землі в оренду на двадцять п'ять років. Ця ділянка розташована в межах міста, однак його ніколи не використовували. Це - район житлового масиву Ігрень, де завжди були поля. Для міста це - вигідний проект. По-перше, компанія буде сплачувати земельний податок. По-друге, буде створено близько 200 робочих місць », - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час робочої зустрічі з представниками компанії MAIN Group Ukraine 25 жовтня.

 Раніше депутати міськради Дніпра дали попередню згоду на землевідведення та укладання відповідних угод. Остаточно оформити всі необхідні документи в мерії планують до кінця цього року.

 «Я вдячний Борису Філатову, адже вже довгий час він підтримує розвиток альтернативної енергетики в Дніпрі. Для нашої компанії це - найбільший проект, і він буде реалізований саме в Дніпрі. У сучасному світі успіх будь-якої країни - це інновації », - сказав генеральний директор компанії MAIN Group Ukraine Михайло Кротов.

 До будівництва сонячної електростанції в Дніпрі компанія планує залучити індійських партнерів.

 

 
Коментарі (0)