ГоловнаНовини ЖКГУ Дніпропетровську каналізаційні шахти калічать дітей

У Дніпропетровську каналізаційні шахти калічать дітей

Мати з тритижневим немовлям на руках впала в каналізаційну шахту на одній з вулиць Дніпропетровська. За словами місцевих жителів, кришку з люка мисливці за металом вкрали більше двох років тому, мешканці прилеглого будинку накрили яму дошками. В результаті падіння жінка отримала синці і забої, а ос

Мати з тритижневим немовлям на руках впала в каналізаційну шахту на одній з вулиць Дніпропетровська.

За словами місцевих жителів, кришку з люка мисливці за металом вкрали більше двох років тому, мешканці прилеглого будинку накрили яму дошками. В результаті падіння жінка отримала синці і забої, а ось у грудного малюка - перелом черепа.

На даний момент комунальники встановлюють організацію, у якої цей люк на балансі.

«Ніякої скарги до нас не надходило, але ми все одно знайдемо балансоутримувача, і він понесе відповідальність, якщо, звичайно, мама малюка подасть до суду», - розповів заступник директора департаменту ЖКГ та капітального будівництва Олексій Самійлик.

Між тим зараз навколо будинку, де провалилися у люк мама з новонародженим сином, ми нарахували п'ять аналогічних дірок. Дві з них (поруч з будинком) місцеві жителі прикрили фанерою.

Зазначимо, що комунальники не знають точної кількості відкритих люків у місті.

«Кришки крадуть з тисяч люків, і у нас просто немає грошей на те, щоб їх закрити. Одна кришка коштує близько 1000 грн. Думали ставити каучукові, але на них теж не вистачає коштів», - пояснив глава КП «Гідроспоруди» Микола Джалілов.

Джерело - ТСН

 

 
Коментарі (0)