ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаУ Дніпропетровську з'являться маршрутки люкс

У Дніпропетровську з'являться маршрутки люкс

Комісія Дніпропетровської міськради з транспорту вже приготувала новий проект маршрутної мережі обласного центру, повідомляє г. «Сегодня». Після тендера серед перевізників Дніпра, який пройде в липні, на дорогах міста з'явиться новий вид транспорту - елітне маршрутне таксі. Про це заявив

Комісія Дніпропетровської міськради з транспорту вже приготувала новий проект маршрутної мережі обласного центру, повідомляє г. «Сегодня».

Після тендера серед перевізників Дніпра, який пройде в липні, на дорогах міста з'явиться новий вид транспорту - елітне маршрутне таксі. Про це заявив голова комісії з питань транспорту міськради Олександр Бєляєв. «Топ-маршруки будуть третім видом транспорту в місті (після звичайних маршруток та електротранспорту, - авт.).

У салоні мікроавтобуса з м'якими сидіннями, кондиціонером і багажником пасажири будуть їздити лише сидячи, але за комфорт доведеться платити удвічі більше, ніж за проїзд у звичайній маршрутці, - 5 грн. Дуже зручно, і разом з тим економніше буде цією маршруткою добиратися, наприклад, до вокзалу, адже таксі обійдеться дорожче », - розповів Олександр Бєляєв і додав, що маршруки люкс спочатку курсуватимуть за найбільш затребуваним маршрутами: «вокзал - аеропорт», а потім їх планують пустити і за іншими маршрутами міста.

За словами Бєляєва, комісія міськради з транспорту вже приготувала новий проект маршрутної мережі обласного центру, згідно з яким, окрім маршруток люкс, можуть з'явитися і нові тролейбусні маршрути. А головною умовою участі перевізників у тендері стане їх офіційна згода встановити в кожній маршрутці GPS-навігатор, за допомогою якого можна буде контролювати графік і маршрут пересування мікроавтобуса. «GPS-навігатори - це свого роду електронний паспорт. Будь-який співробітник ДАІ зможе за допомогою ноутбука визначити, легальний або нелегальний перевізник вийшов на маршрут. Також ми будемо бачити, з якою періодичністю їздить транспорт і зупиняється на спеціально відведених зупинках », - пояснив голова комісії і додав, що зупинки громадського транспорту найближчим часом будуть приведені до ладу.

 
Коментарі (0)