ГоловнаНовини ЖКГУ Донецьку побудують безпечний сміттєспалювальний завод

У Донецьку побудують безпечний сміттєспалювальний завод

Донецька міська рада винесла постанову про продаж за 4 млн 664,95 тис. грн земельної ділянки несільськогосподарського призначення під будівництво і подальшу експлуатацію сміттєспалювального заводу в Пролетарському районі міста. Земельну ділянку, площею 93,299 тис. кв. метрів, вирішено продати товар

Донецька міська рада винесла постанову про продаж за 4 млн 664,95 тис. грн земельної ділянки несільськогосподарського призначення під будівництво і подальшу експлуатацію сміттєспалювального заводу в Пролетарському районі міста.

Земельну ділянку, площею 93,299 тис. кв. метрів, вирішено продати товариству з обмеженою відповідальністю «Екоенерджи Донецьк» «для будівництва і подальшої експлуатації підприємства з виробництва енергії з відходів». Ціна ділянки землі виходила з вартості одного квадратного метра, що становить 50 грн.

Таке рішення депутати ухвалили, незважаючи на акцію протесту жителів Пролетарського району, що пройшла під будівлею міськради, проти будівництва заводу. Коментуючи ухвалене сесією рішення, Донецький міський голова Олександр Лук'янченко запевнив, що сміттєспалювальний завод, аналоги якого вже існують в Європі, «буде безпечний».

«Проект будівництва має бути завершено і затверджено в четвертому кварталі цього року», - сказав мер.

Джерело - УНІАН

 
Коментарі (0)