ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУ Кабміні розповіли, як платити за комуналку, якщо не вказано розмір субсидії

У Кабміні розповіли, як платити за комуналку, якщо не вказано розмір субсидії

Управління соціального захисту населення в тиждень опрацьовують понад 100 000 заяв

Управління соціального захисту населення в тиждень опрацьовують понад 100 000 заяв, повідомляє урядовий сайт Тeplo.gov.ua.

За даними відомства, затримки в основному виникають через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті.

"Якщо управління соціального захисту населення прийняло у сім'ї документи на оформлення урядової знижки в оплаті житлово-комунальних послуг, субсидія йому буде обов'язково призначена з моменту оформлення заяви, і відповідно буде проведено перерахунок з місяця призначення житлової субсидії.

Тому, якщо в листопаді платіжка за газ або тепло надійде без відображення субсидії, допомога від держави буде нарахована і її розмір можна буде побачити в реєстрі субсідіантов - на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

У разі відсутності в платіжці розміру допомоги, субсідіантам рекомендується платити свій обов'язковий платіж, той який їм було розраховано до оплати за воду, світло і газ в вересні цього року ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, уряд максимально спростив процес оформлення житлових субсидій для людей, переклавши значну частину роботи по збору відповідної інформації на управління соціального захисту населення.

Сім'ям, для отримання урядової знижки на оплату комунальних послуг, досить подати лише заяву та декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, інформація про яких відсутня в пенсійній і податковій базі даних. Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних - як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вузів, училищ тощо.

Ніяких додаткових паперів, що стосуються складу сім'ї, обсягу і вартості житлово-комунальних послуг, в загальному випадку, людям теж не потрібно додавати або доносити. Відомості, необхідні для призначення субсидії, що надходять управлінням соціального захисту безпосередньо від організацій, які надають послуги. Наприклад, про склад зареєстрованих осіб, площі квартири, розмірі квартплати - від ЖЕКів або інших уповноважених органів місцевого самоврядування; про вартість електроенергії - від обленерго, газу - від облгазів, опалення - підприємств теплокомуненерго. Однак, часто така інформація надходить несвоєчасно, що затримує процес інформування населення про призначення субсидій.

 

 
Коментарі (0)