ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУ Харкові тарифи на квартплату вирахувано за «кабмінівською» формулою

У Харкові тарифи на квартплату вирахувано за «кабмінівською» формулою

До того, як почався розрахунок тарифів, проведено повну інвентаризацію житлового фонду і на кожен будинок КП «МіськБТІ» виготовило техпаспорт, у якому вказана загальна площа будинку, площа нежитлових приміщень тощо.

Новий тариф квартплати, який планується ввести в Харкові з січня 2012 року, розраховано на підставі методики, затвердженої в Кабінеті Міністрів України. Про це повідомив заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Харківської міськради.

«Існує методика розрахунку послуги на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, затверджена постановою Кабінету Міністрів України. У цій постанові щодо кожної послуги наведено розрахункову формулу, у яку підставляють необхідні дані, і на виході ми отримуємо розмір тарифу. У формулу підставляють фактичні і планові дані, наприклад, змінювану мінімальну заробітну плату і постійну величину - площу будинку», - розказав Михайло Фатєєв.

Ось приклад однієї з таких формул - на прибирання прибудинкових територій (Впт):

Впт = (Оз + Вф + Н + М + І): Пз,

де Оз - заробітна плата; Вф - відрахування із заробітної плати внесків до Пенсійного фонду України та інших фондів соціального страхування; Н - накладні витрати; М - матеріальні витрати; І - обов'язкові платежі до бюджету; Пз - сумарна загальна площа квартир (житлових приміщень у гуртожитку) та нежитлових приміщень у житловому будинку (гуртожитку).

Як повідомив Михайло Фатєєв, до того, як почався розрахунок тарифів, проведено повну інвентаризацію житлового фонду і на кожен будинок КП «МіськБТІ» виготовило техпаспорт, у якому вказана загальна площа будинку, площа нежитлових приміщень тощо. Ці дані використали в розрахунках нового тарифу.

 
Коментарі (0)