ГоловнаНовини ЖКГЖитлоУ Києві дешевшає оренда квартир

У Києві дешевшає оренда квартир

Орендувати квартиру в Києві - ціни знизилися чи зросли за останній місяць

 

За останній місяць, тобто з 30 жовтня по 29 листопада, середня оренда вартість у Києві змінилася. Винаймати житло стало трохи дешевше.

За місяць середня вартість оренди знизилася на 9%. Якщо наприкінці жовтня ціна була в середньому 17 600 гривень, то зараз, 29 листопада, вона становить 16 тисяч гривень. Про це повідомляє 24 Канал, посилаючись на дані платформи оголошень M2bomber.

Найдорожча орендна вартість зазвичай була зафіксована в Печерському районі. Середня ціна оренди становила близько 29 – 30 тисяч гривень. Проте зараз вартість знизилася та становить 26 тисяч гривень. "Найдорожчим" районом тепер є Шевченківський, що раніше посідав друге місце. Середня ціна на винаймання квартири становить 29,5 тисячі гривень.

Що стосується районів із найдешевшою орендною вартістю, то на першому місці традиційно стоїть Деснянський, а далі – Дарницький та Дніпровський:

Деснянський – 11 тисяч гривень;

Дарницький та Дніпровський – 13 500 тисяч гривень;

Оболонський – 13 750 тисяч гривень.

Якщо поглянути на зміни в орендній вартості за рік, то вона суттєво підвищилася – з 12 800 гривень стала 16 тисяч гривень (+25%). Проте за останній місяць середня ціна знизилася, що не може не тішити людей, які шукають квартиру в Києві.

 

 

 

 

 

 
 
Коментарі (0)