ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГУ Києві судитимуть підрядника за розкрадання на ремонті укриттів

У Києві судитимуть підрядника за розкрадання на ремонті укриттів

У липні 2022 року службові особи Голосіївської РДА Києва з метою заволодіння бюджетними коштами забезпечили підконтрольному товариству перемогу в тендері на виконання робіт з капітального ремонту найпростіших укриттів

 

У липні 2022 року службові особи Голосіївської РДА Києва з метою заволодіння бюджетними коштами забезпечили підконтрольному товариству перемогу в тендері на виконання робіт з капітального ремонту найпростіших укриттів та захисних споруд у школі в Голосіївському районі.

У Києві судитимуть підрядника, якого обвинувачують у розкраданні коштів на ремонті укриттів. Загалом бюджету нанесено збитків на 500 тис грн.

Про це повідомила Київська міська прокуратура у Facebook.

Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Згідно з матеріалами слідства, у липні 2022 року службові особи Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації з метою заволодіння бюджетними коштами забезпечили підконтрольному товариству перемогу в тендері на виконання робіт з капітального ремонту найпростіших укриттів та захисних споруд у школі в Голосіївському районі, – розповіли в прокуратурі.

Після завершення робіт підрядник завищив суми витрат на ремонтні роботи, чим спричинив збитків столичному бюджету на понад 500 тис грн.

Слідство за фактами заволодіння бюджетних коштів на капітальному ремонті укриттів та службового підроблення завершено. Обвинувальний акт направлено до суду.

 

 

 
Коментарі (0)