ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУ київських Центрах комунального сервісу розпочали роботу термінали миттєвої сплати

У київських Центрах комунального сервісу розпочали роботу термінали миттєвої сплати

У Центрах комунального сервісу Києва розпочали роботу термінали миттєвої сплати (POS-термінали) для оплати комунальних послуг.

Про це повідомляють у прес-службі КМДА.

У 34 точках прийому Центрів комунального сервісу віднині можна оплатити комунальні послуги через POS-термінали. Зазначені точки прийому охоплюють усі 10 районів міста.

«Платіж через термінал займає у середньому 5-8 хвилин. Після успішного проведення транзакції працівник Концерну роздруковує чек із терміналу, квитанцію і робить позначку «з системи роздруковано вірно». Проставляється дата, підпис та печатка. Оформлена таким чином квитанція може бути визнана розрахунковим документом, що особливо важливо для людей, які хочуть мати документальне підтвердження платежів», — зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У квитанції буде вказано повну інформацію щодо платежу: прізвище та адреса платника, період оплати, назва послуги, сума оплати за послугу та сума додаткової комісії, дані лічильників, назва банку, який здійснює переказ коштів, отримувач платежу та його реквізити (копія квитанції).

«Під час тестового періоду роботи POS-терміналів здійснено 282 платежі. При оплаті послуг Концерну (за платні довідки) додаткова комісія не стягується, при оплаті житлово-комунальних послуг комісія становить 2%. Але ми зараз працюємо над тим, аби забезпечити платежі через термінали Карткою киянина без додаткової комісії», — наголосила генеральний директор Комунального концерну «Центр комунального сервісу» Катерина Саркісова.

Зокрема, за словами Пантелеєва, вже майже 70 тисяч киян користуються електронними сервісами для оплати комунальних послуг через сайти муніципальних підприємств — Центру комунального сервісу та КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
15 Грудня 2016 p. 21:27
Невже на платіжках не можна відвести достатньо місця спеціально для касового відбитку? Щоб відбиток не накладався на інший текст або рекламу? Чомусь із касовим відбитком у Ощадбанку завжди проблема: або його ставлять на окремому сіренькому із дірочками папіросному папірці майже нерозбірливо, або на квитанції поверх інших записів та нарахувань, - тоді затушовуються також і ці записи.