ГоловнаНовини ЖКГУ Києві порушників благоустрою оштрафували на 180 тис. грн

У Києві порушників благоустрою оштрафували на 180 тис. грн

На порушників благоустрою накладено близько 180 тис. гривень штрафу. Про це йшлося на черговому засіданні адміністративної комісії на чолі з першим заступником голови КМДА Олександром Мазурчаком. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.Зокрема, комісія розглянула 250 протоколів п

На порушників благоустрою накладено близько 180 тис. гривень штрафу. Про це йшлося на черговому засіданні адміністративної комісії на чолі з першим заступником голови КМДА Олександром Мазурчаком.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

Зокрема, комісія розглянула 250 протоколів про адміністративні правопорушення. Насамперед, Головне управління контролю за благоустроєм та районні відділи зафіксували порушення, пов'язані з незадовільним санітарним станом територій та самовільним розміщенням рекламних конструкцій. Серед порушень також – проведення земельних робіт без належної документації.

Профільне управління нагадує, що постанова адміністративної комісії про накладання стягнення у випадку штрафу є обов'язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами та громадянами.

Зауважимо, що порушник повинен сплатити штраф не пізніше, як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладання штрафу. У разі несплати штрафу правопорушником у строк, встановлений частиною першою статті 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постанова про накладання штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника.

Додатково:

За порушення «Правил благоустрою міста Києва» всі порушники несуть відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 360 до 1 тис. 360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1 тис. 700 грн.).

 
Коментарі (0)