ГоловнаНовини ЖКГУ КМДА дотримуються обіцянок: керівників ЖЕКів почали звільняти

У КМДА дотримуються обіцянок: керівників ЖЕКів почали звільняти

«Всі житлові організації повинні були підписати договори з людьми про надання житлово-комунальних послуг. До цих договорів обов’язково додається калькуляція витрат по кожній статті. Прошу активізувати роботу у цьому напрямку. Це питання я тримаю під особистим контролем, у разі не виконання доручен

«Всі житлові організації повинні були підписати договори з людьми про надання житлово-комунальних послуг. До цих договорів обов’язково додається калькуляція витрат по кожній статті. Прошу активізувати роботу у цьому напрямку. Це питання я тримаю під особистим контролем, у разі не виконання доручення – керівника буде звільнено»,  – зауважив Олександр Мазурчак.
Обговорювали під час засідання і зменшення тарифу на утримання прибудинкової території тих будинків, питома вага яких перевищує загальноміський показник.
«Тариф на утримання прибудинкової території буде зменшено шляхом вилучення із розрахункової площі прибудинкової території окремого будинку площі спортивних, дитячих та інших майданчиків, якими користуються мешканці декількох будинків», – додав Олександр Мазурчак.
Нагадаємо, що у тарифі не буде враховано і території, на яких розташовані малі архітектурні форми з урахуванням меж їх прибирання.

 
Коментарі (0)