ГоловнаНовини ЖКГУ кінці травня на Солом'янці відключатимуть гарячу воду

У кінці травня на Солом'янці відключатимуть гарячу воду

З 18.00 23 травня до 7 червня мешканці будинків кількох вулиць у Солом'янському районі залишаться без гарячої води у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж, інформує прес-служба ПАТ «АК «Київенерго». Зокрема, гарячу воду відключать на вулицях Авторемонтній, Василенка, Виборзькій,

З 18.00 23 травня до 7 червня мешканці будинків кількох вулиць у Солом'янському районі залишаться без гарячої води у зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж, інформує прес-служба ПАТ «АК «Київенерго».

Зокрема, гарячу воду відключать на вулицях Авторемонтній, Василенка, Виборзькій, Галана, Генерала Тупикова, Козелецькій, Леваневського, бульварі Лепсе, Машинобудівному провулку, Ніжинській, Пост-Волинській.

У зв'язку з проведенням щорічних випробувань теплових мереж ПАТ «АК «Київенерго» просить власників підвальних та напівпідвальних приміщень, в яких або поруч з якими проходять теплові мережі, вжити запобіжних заходів щодо збереження матеріальних цінностей на випадок пошкодження теплових мереж.

Як йдеться у повідомленні, на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, може трапитися пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів води на поверхню.

 
Коментарі (0)