ГоловнаНовини ЖКГУ Криму не вистачає грошей на дороги і воду

У Криму не вистачає грошей на дороги і воду

Прем'єр-міністр Криму Василь Джарти звернувся до Президента України Віктора Януковича з проханням підтримати прийняття та фінансування важливих для автономії державних програм «Вода Криму» та «Розвиток транспортно-дорожнього комплексу», інформує прес-служба уряду АРК. Виступаючи на засіданні Рад

Прем'єр-міністр Криму Василь Джарти звернувся до Президента України Віктора Януковича з проханням підтримати прийняття та фінансування важливих для автономії державних програм «Вода Криму» та «Розвиток транспортно-дорожнього комплексу», інформує прес-служба уряду АРК.

Виступаючи на засіданні Ради регіонів, глава уряду Криму відзначив, що Кабінет Міністрів України прийняв лише одну з трьох державних програм, які повинні покращити соціально-економічну ситуацію в автономії, - програму «Екологічно безпечний Крим».

«Решта програм, на жаль, не затверджені. Відповідно, фінансування заходів не включено в бюджет 2011 року, і немає гарантій їх фінансування в 2012 році. Тому просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, дати доручення Кабінету міністрів України у стислі терміни прийняти рішення про затвердження програм «Вода Криму» та «Розвиток транспортно-дорожнього комплексу» і забезпечити їх фінансування», - заявив Василь Джарти.

Прем'єр-міністр автономії також звернувся до Глави держави з проханням підтримати Угоду щодо регіонального розвитку Криму між Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою автономії. Проект цього документу планується внести на розгляд уряду України до 1 серпня.

Голова Ради міністрів Криму відзначив, що на першому етапі реалізації Стратегії соціально-економічного розвитку до 2020 року автономія не зможе обійтися без підтримки держави. Василь Джарти подякував Президенту Україна за допомогу регіону і підкреслив, що надалі розвиток кримської економіки буде здійснюватися за рахунок власних ресурсів і залучених інвестицій.

«Для цього в автономії створено цілий ряд механізмів: мережа дозвільних центрів, Агентство регіонального розвитку, проводяться публічні земельні аукціони», - сказав він.

 
Коментарі (0)