ГоловнаНовини ЖКГУ Кіровограді капітально відремонтують теплові мережі

У Кіровограді капітально відремонтують теплові мережі

Найбільше теплопостачальне підприємство Кіровограда ДП «Кіровоградтепло» 17 травня розпочало роботи по капітальному ремонту магістральних трубопроводів, при цьому провадження енергозберігаючих технологій на теплових об'єктах залишається пріоритетним напрямком діяльності підприємства. Наразі пі

Найбільше теплопостачальне підприємство Кіровограда ДП «Кіровоградтепло» 17 травня розпочало роботи по капітальному ремонту магістральних трубопроводів, при цьому провадження енергозберігаючих технологій на теплових об'єктах залишається пріоритетним напрямком діяльності підприємства.

Наразі підприємством придбано 27 тонн передньоізольваних труб діаметром від 57 до 219 мм для капітального ремонту квартальних трубопроводів як підземної, так і наземної прокладки.

У міжопалювальний період ДП «Кіровоградтепло» планує відремонтувати 1,6 км. теплових мереж діаметром від 57 до 600 мм з використанням енергозберігаючих передньоізольованих труб на ділянках теплових мереж протяжністю 650 м. На інших ділянках на трубопроводи будуть встановлені поліурітанові циліндри з покращеними теплоізоляційними властивостями, що забезпечить скорочення втрат теплової енергії в магістральних тепломережах до 5,5 %.

Також у поточному році підприємство встановить 4 мережні насоси німецької фірми «WILO» на котельних с. Гірничого та по вул. Робочій. Використання цього обладнання дозволяє заощадити до 30% електроенергії при транспортуванні теплоносія в магістральних тепломережах.

 
Коментарі (0)